شاهدانهای اداره معرفی معافیت تسهیلات

شاهدانهای: اداره معرفی معافیت تسهیلات خبر دانشگاه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات واقعیت آسیب‌دیدگی مهدی طارمی چیست؟

به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی طارمی که در بازی با لیتوانی آسیب دیده هست، دومین بازی متوالی تیم ملی را هم از دست داد. او که ابتدا گفته شد شاید جام جهانی را به کلی از

واقعیت آسیب‌دیدگی مهدی طارمی چیست؟

واقعیت ضرب دیدگی مهدی طارمی چیست؟

عبارات مهم : مراکش

مهدی طارمی دومین جلسه تمرینی قبل از بازی مراکش را هم از دست داد.

به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی طارمی که در بازی با لیتوانی آسیب دیده هست، دومین بازی متوالی تیم ملی را هم از دست داد. او که ابتدا گفته شد شاید جام جهانی را به کلی از دست بدهد، ولی خیلی بدک نیست. تمرینات ریکاوری را پشت سر می گذارد و دیروز هم با گرمکن و شلوار کنار زمین مشکلی نداشت. در روزهایی که جنجالی را مهدی در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … با گذاشتن یک کامنت ایجاد کرده هست، از ریتم بازی هم دور شده است هست. همه می گویند ضرب دیدگی اش جدی نیست ولی با تیم مهم هم فعلا تمرین نکرده. می گویند یک درد حالا دیگر خفیف در ناحیه کمر دارد ولی مشکلی برایش ایجاد نمی شود. رفتارها در قبال سخن گفتن از حال طارمی کمی مشکوک است.

در خوب بودنش که شکی نیست ولی اینکه آیا تنبیه انضباطی برایش در نظر گرفته شده است باشد را هم به قدرت تکذیب می کنند. آیا این تاکتیکی است جهت اینکه رقبا فکر کنند او بازی نمی کند و می خواهند برنامه تاکتیکی مراکش را خراب کنند؟ راستش طارمی آن ستاره ای نیست که تیم های حریف چنین قماری رویش کنند . این معمای طارمی است که در روزهای آینده مشخص می شود. البته هرچه هست، او خیلی سریع به تمرینات گروهی برمی گردد و قطعا یکی از یاران کلیدی و مورد علاقه کی روش در اردوی تیم ملی هم هست.

واقعیت آسیب‌دیدگی مهدی طارمی چیست؟

واژه های کلیدی: مراکش | مهدی طارمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz